Anasayfa / İLERİ KOZMETOLOJİ UGULAMALARI / Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Çene altındaki yoğun dolgunluk yani “gıdı” genç yaşlarda bile ortaya çıkabilen, estetik açıdan çok rahatsızlık verebilen bir sorundur. Ayrıca yaşla beraber çene ovali şekli bozulur ve gerginliğini kaybeder, boyun bölgesindeki elastikiyet kaybı artar ve ciltte sarkma oluşur.

Boyun bölgesindeki dolgunluk ve gıdıya yol açan fazla yağlar ise; Aqualyx ve örümcek ağı da denilen mono pdo ipler uygulanarak buradaki yağ hücreleri azaltılabilir.

Deride gevseklik mevcut ise 10 dk.lık bir işlem olan ip askı yöntemi ile boyun ve gıdı sarkıklığı giderilebilir.

Fokus ultrason; yüz, boyun ve dekoltede uygulanan, cerrahi olmayan, ultrasound etkisi ile ciltte sarkmaları toparlayan lifing etkili, iyileşme sürecinin olmadığı etkili bir yöntemdir. cildin 4,5mm, 3mm ve l,5mm altına fokuslanmış termal hasar odakları ile cildin bundan olumlu anlamda faydalanması sağlanır.

Cilde ulaşan enerji sayesinde stimulasyon artar ve ciltte yeni collagen oluşumu sağlanır. Sıkılaşma etkisi meydana gelerek, zaman içinde doğal bir yüz ve boyun germe’ etkisi oluşur.

Tüm bu işemlerin sıralı kombinasyonu ile daha iyi sonuçlar eldedilebilindiği gibi, bu işlemler sonrasında kişi hemen günlük aktivitelerine dönebilir. generic lioresal generic Lasix Antabuse without prescription

Hakkında DrAysenSCoskuner

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botox Uygulaması

Yaşlanma, stres, güneş etkileri, sigara, hava kirliliği, menopoz gibi daha pek çok faktör hücre düzeyinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir