Anasayfa / İLERİ KOZMETOLOJİ UGULAMALARI / Ameliyatsız liposuction ( Aqualyx )

Ameliyatsız liposuction ( Aqualyx )

Aqualyx, 3:6 anhidro-l-galaktoz asit sodyum içeren mikrojelatin bazlı vücutla barışık sıvı bir çözeltidir ve yağ birikimlerinin eritilmesi için hemen hemen tüm vucüda uygulanabilir. En sorunlu lokalize yağ depoları olan gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, dizin iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesin için mükemmel bir çözümdür.

buy Antabuse

Seans sayısı arzu edilen düzeltme derecesine, yağ birikimleinin yaygınlığına ve yağ dokusunun özel reaksiyonlarına bağlı olarak ugenelde 3 haftada bir uygulanmak üzere 1-2 seans, çok sorunlu bölgelerde ise 3 seansta bitmektedir. bu özelliği aqualyxi inanılmaz hızlı ve kesin birtedavi şekli yapar ve diğer yöntemlere göre farkını ortaya koyar.

Aqualyx ince, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilir. Yağ dokusu hemen hemen hiç bir hisse sahip olmadığından ve Aqualyx ek olarak içerisinde lokal anestezik içerdiğinden tedavi tamamen ağrısızdır.

acquire lioresal acquire nolvadex

Hakkında DrAysenSCoskuner

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botox Uygulaması

Yaşlanma, stres, güneş etkileri, sigara, hava kirliliği, menopoz gibi daha pek çok faktör hücre düzeyinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir