Anasayfa / İLERİ KOZMETOLOJİ UGULAMALARI / Ameliyatsız Sıvı Yüz Germe

Ameliyatsız Sıvı Yüz Germe

Gençleşmek ve güzelleşmek için yapılan ameliyatsız uygulamaların en etkili yöntemlerinden biri de ameliyatsız yapılan Liquid Facelift (Sıvı Yüz Germe) dir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışan, işlerinden ve ailelerinden uzun süre ayrı kalmadan gençleşmek, güzelleşmek isteyen kadınlar için çok etkili bir yöntemdir. Sıvı Yüz Germe sayesinde kırışıklar azalırken, cilt gerginleşiyor ve yüz derisi daha genç bir ifadekazanıyor. Göz kenarı kırışıkları nerdeyse yok olurken, alın ve kaş arası kıvrımlar düzleşiyor. Elmacık kemikleri belirginleşiyor ve burun kenarı olukları doluyor. Çene daha belirgin bir hale geliyor. Doku kalitesi, ışıltısı ve tonu artarken cildin hatları daha da belirginleşiyor.

Ortalama 30 dk.dlık bir seans sonucu, kişinin 10 yaş daha genç bir görünüme sahip olabiliyor. Etkisi 18 aya kadar devam ederken, iyileşme süresinin kısalığı ve normal yaşama hızlı dönüş imkanı vermesi ayrıca avantajları.

Sıvı Yüz Germe işlemi mikro kanüller aracılığı ile ağrısız olarak uygulanıyor. Vücutla tamamen uyumlu HA dolgusu; Botoks ve nem/vitamin/lifting mezoterapi uygulamalrı kombine edilerek sinerjik etki ile bu yöntemlerin tek başına uygulanmalarından çok daha iyi bir sonuç elde ediliyor. buy lioresal online buy Lasix online purchase Antabuse

Hakkında DrAysenSCoskuner

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botox Uygulaması

Yaşlanma, stres, güneş etkileri, sigara, hava kirliliği, menopoz gibi daha pek çok faktör hücre düzeyinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir